برای سوالات شما پاسخی داریم!


 • واحه چگونه است :

  تمامی محصولات در واحه ، پس از ثبت سفارش و پرداخت موفق ، بعد از چک شدن سالم بودن محصول از لحاظ فیزیکی ، بسته بندی شده و از طریق پیک یا پست ، به انتخاب مشتری ، ارسال خواهد شد . اگر کتاب خریداری شده از لحاظ فیزیکی مشکلی داشته باشد ، دچار مشکلات چاپی یا صحافی باشد ، کتاب از نظر مشخصات یعنی عنوان ، ناشر ، نویسنده و یا مترجم مغایرت با سفارش مشتری باشد ، مشتری می بایست حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت محصول از طریق تماس تلفنی ، همکاران واحه را در جریان بگذارد ، با شرایط گفته شده ، محصول قابل بازگشت و تعویض می باشد و هزینه بازگشت را واحه تقبل خواهد کرد .

 • تخفیف در هزینه ارسال :

  هزینه ارسال برای سفارش های بالای 50 هزارتومن بصورت تحویل سریع با پیک ، برای شهر یزد ، رایگان است . هزینه ارسال برای سفارش های بیش از 150 هزار تومن به روش پست سفارشی ، برای تمامی شهرها ، رایگان است .

 • کد های تخفیف :

  کدهای تخفیف از طریق پیامک برای مشتریان عزیز ارسال خواهد شد و یا در بسته های پستی قرار خواهد گرفت که می بایست در آخرین مرحله پرداخت در فیلد مربوط به کد تخفیف وارد نمایند . لازم به ذکر است که کد تخفیف بر روی محصولاتی که بصورت پیش فرض با تخفیف ارائه شده اند ، قابل اعمال شدن نیست .

 • شیوه پرداخت :

  مشتریان گرامی ، در مرحله آخر می بایست یکی از درگاه های پرداخت را انتخاب کنند و پرداخت آنلاین را انجام دهند ، پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و سفارش بصورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال می شود . امکان پرداخت در محل ، برای مشتریان ساکن شهر یزد فعال می باشد که این امکان در هنگام انتخاب روش پرداخت ، در صورت فعال بودن ، قابل انتخاب می باشد . لازم به ذکر است که حداکثر زمان ارسال سفارش ، دو روز کاری می باشد . مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده پست جمهوری اسلامی ایران می باشد و پس از ارسال ، واحه ، کد رهگیری مرسوله پستی را به صورت پیامک در اختیار مشتریان قرار می دهد که از طریق نشانی newtracking.post.ir در وب سایت رسمی سایت پست قابل پیگیری می باشد . اطلاعات مشتریان (نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و ...) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان واحه استفاده می‌شود و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت.